تبلیغات
دکتر فرهنگ - هیچ کس با یکبار تذکر، متحول نمیشود

دکتر فرهنگ - هیچ کس با یکبار تذکر، متحول نمیشود

دکتر شاهین فرهنگ
...........

منوهای سایت

امکانات جانبی

هیچ کس با یکبار تذکر، متحول نمیشود

آیا میدانستید که: هیچ کس با یکبار تذکر، متحول نمیشود.

اگر به جسم انسان غذا نرسد، ابتدا ضعیف میشود و سپس میمیرد.

اگر به روح و روان انسان نیز غذا نرسد، ابتدا ضعیف میشود و سپس مبتلا به مشکلات روحی روانی میشود.

اگر کسی بگوید که: من با یکبار غذا خوردن باید چنان انرژی بگیرم که تا آخر عمر دیگر نیاز به غذا نداشته باشم. آیا شما نمیخندید؟

سخنرانی های خوب، گوش دادن هم، یکی از غذاهای روح است...

فقط کسی با گوش دادن این سخنرانیها میتواند در زندگی خودش و دیگران تحول ایجاد کند که: کم ولی دائمی و مستمر به آنها گوش بدهد، در غیر این صورت، سود چندانی برایش ندارد.


نظرات

علیرضا در تاریخ 1393/02/23 23:39 گفته:
سلام - از کجا باید دانلود کنم ؟ لینکهاشون کجان ؟
. مدیر . : به قسمت " چگونه دانلود کنم؟! " مراجعه فرمایید:
http://drfarhang.mihanblog.com/post/27
اکرم در تاریخ 1393/02/13 23:46 گفته:
سلام خسته نباشید من چند ماهه میخوام سخنرانی ها رو گوش بدم اما نمیتونم دانلود کنم پیکو فایل که اصلا نمیشه سایت‌های دیگه هم نتونستم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
. مدیر . : برای آموزش نحوه ی دانلود به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.ravanshenasi.info/?p=125
شهلا در تاریخ 1393/02/3 10:17 گفته:
سلام

مدیر سایت..شما مطمینید که همه ی صاحبان این سخنرانیها راضی هستند؟ من به گفته ی شما همه رو دارم گوش میدم...آیا راضی هستند که رایگان رو سایته؟
. مدیر . : اگر تردید دارید از صاحبان اصلی آثار میتوانید بپرسید
رهگذر در تاریخ 1393/01/23 18:17 گفته:
مطالب بسیار خوب است .
چگونه سخنرانی ها را بهتر دانلود کنم؟
. مدیر . : به قسمت " چگونه دانلود کنم؟! " مراجعه فرمایید:
http://drfarhang.mihanblog.com/post/27
مهدی در تاریخ 1392/11/8 23:46 گفته:
سلام.
آی شماهایی که از آقای فرهنگ انتقاد میکنید.
سخنرانی های ایشون زندگی خیلیا رو متحول کرده. زندگی خیلیا رو روبراه کرده. زندگی کسی با حرفای ایشون نابود نشده.
هر انسانی ممکنه یه جایی یه حرفی بزنه یا یه کاری بکنه که نباید بکنه.نه من نه تو نه آقای فرهنگ کامل نیستیم. همین خود تو ببین چقدر اشتباه تو زندگی داری. به زندگی خودت تاحالا نگاه کردی؟
از کسی ایراد الکی نگیر. اگه هم الکی نیس برو به خودش بگو عیبشو برطرف کنه. تو که عاقلی چرا میای همه جا جار میزنی؟
فرهنگ اگه هم از استاد موفقیتی بد میگه مطمئن باش قبل از اینکه بدی های یه استاد موفقیت رو به ما بگه به خود طرف میگه. اگه اونطرف خودشو درست نکرد به مردم میگه. چون ممکنه مردم گمراه شن با حرف غلط یه استاد موفقیت. واقعا وظیفه هر انسانی همینه. حتی روایت هم داریم در موردش.
در مورد آب هم باید بگم اگه اسلام رو قبول داری، تو دین برو در مورد آب تحقیق کن. دعا خوندن آب. دعا نوشتن تو ظرف آب. آب زمزم.آب اطراف حرم حضرت ابوالفضل.
من قول میدم سواد فرهنگ خیلی بیشتر از شماست. پس ترجیح میدم به حرف شما اهمیتی ندم/ چون واقعا حرفای فرهنگ رو قبول دارم و اثراتش رو دارم با چشم خودم میبینم.تمام
همت در تاریخ 1392/10/24 07:24 گفته:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
در جواب جلال
من خودم اینجوری که شما گفتیدسخنرانی گوش میدم .یک دفتر گذاشتم برای سخنرانی گوش دادنم. فرضا سخنرانی من راجع به وسواس بالای صفحه موضوع و شماره جلسه میزنم بعد سخنرانی را گوش میدم وتقریبا دقیق مینویسم البته بعضی سخنرانی ها مثال هاشون هم مینویسم بسته به موضوع داره بعضی هانه.چون این منبع خوب وعالی برای آینده مثلا سخنرانی انگیزشی گوش میدی زیبایی و درستی اش به این چندوقت بعد دوباره بیایی بخونیش و تکرار کنی تااثر عالی بذاره التماس دعا
امین در تاریخ 1392/10/22 10:03 گفته:
سلام دوستان، ایا قضاوت در مورد شخصیت دیگران درست است ؟مهم این است که ایشان علمی دارند که بسیاری از افراد از آن بی بهره اند حال که خداوند این نعمت را در اختیار ما قرار داده است؛اگر بخواهیم خود را از اموختن محروم کنیم کمی با خود نامهربانی کرده ایم،پس چه خوب است که ما خوبیها را بیاموزیم و از خداوند مهربان بخواهیم ما را و تمام کسانی را که در حرکت بسوی او موثر بوده اند بیامرزد و عاقبتمان را به خیر ختم نماید ، موفق باشید.
جلال در تاریخ 1392/10/18 19:58 گفته:


سلام
باتشکر بابت سخنرانیهایی که قرار میدید/
منتهی من با سخنرانی گوش دادن مشکلی دارم که میخواستم راهنماییم کنید
و اون هم اینست که
من سخنرانی رو نمیدونم چه جوری باید گوش کرد ، منظورم برای "یادداشت برداری از سخنرانی" هست در این زمینه مقالاتی از اینترنت خوندم ولی بکارم نیومد، از طرفی دوست دارم اکثر مطالب استاد که به کار میاد رو یادداشت کنم و از طرفی اینکار موجب خستگی و ملالت شده
من گاهی یه سخنرانی دوبرابر زمان اصلیش ،شاید هم بیشتر، طول کشیده که تمام کنم ،چون نمیخواستم کلامی و نکته مهمی رو جا بذارم (باخودم میگفم اگر الان هم این نکات به کارم نیاد یه وقت دیگه به دردم میخوره)
و تعجب میکنم که خیلیا اینقدر باسرعت سخنرانی گوش میکنند و استفاده میبرند ، اما من ....
دوست دارم از این همه سخنرانیهای اساتید استفاده ببرم اما این مشکل سر راهم قرار میگیره (چون روند رو خیلی کند و سخت میکنه وباعث یه نوع زدگی میشه)
البته باید توجه کرد که یادداشت برنداشتن هم باعث میشه خیلی زود اون مطالب فراموش بشن، بخاطر این هست که خودم رو بهش محتاج میبینم

خود شما چکار میکنید؟

...................
لطفا راهنمایی ام کنید
در این زمینه خیلی نیاز به راهنمایی دارم
. مدیر . : اگر با موبایل گوش میکنید در همون لحظه میتونید تیتر اون نکته (نه تمام اون نکته) رو تایپ کنید و در پیشنویس پیامکهاتون ذخیره کنید و بعدا سر فرصت اونها رو روی یک برگه خلاصه کنید
امین در تاریخ 1392/09/26 00:48 گفته:
جناب طهماسبی با تشکر از جوابتون یه گله داشتم آنهم اینکه حرف های شما جواب من نبود بدون تعارف بگم که شما هم طفره رفتید از جواب دادن...

حرف من این بود که آقای فرهنگ صاحب مدعاترین استاد حال حاضر کشورند با حرف هائی نظیر من آمریکا درس خواندم و تخصص دارم توی روانشناسی تربیتی و تکه هائی که بعضا دیده شده به حضار میندازه مثل اونوقت شما مدرک روانشناسیتون رو از کدام دانشگاه گرفتید؟؟؟

در جائی دیگه ایشان ملت را منع میکنند از اظهار نظر در هر زمینه ای و بعد خود ایشان در زمینه فقه و فیزیک کوانتوم و راز و حتی احکام صیغه و شطرنج و ریش و...فتوا میدن.

من اگر بیکار بودم حتما توی جلسه 4 شنبه میومدم و همین ماجرای گرگ بودن رو با سند صدای ضبط شده شون میگفتم ببینم چقدر این آقا روی حرفشون می ایستند.

جدا که به قول ما اصفهانیا خوب خدائی شده برای این افراد فعلا که از نفهمی میلیونها نفر آدم استفاده کنند و توی برج های پاسداران و نیاوران به ریش ملت بخندند.
بد نیست توی وبلاگتون یه بخشی رو برای نقد این جریانات بگذارید.
یا علی
. مدیر . : دوست گرامی، فرمایش شما را به صورت کلی قبول دارم و از رذائل اخلاقی بعضی از این اساتید شخصا اطلاع دارم و وقتی که این مسائل را می بینم یا می شنوم باعث کدورت خاطرم می شود و دردی است جانکاه. خداوند علم (موفقیت و روانشناسی) را در سینه و ضمیر افرادی نهاده که به بعضی از قیود، مقید نیستند.
اما چه می شود کرد؟ و تکلیف ما چیست؟
از بزرگان دین داریم که: علم را به چنگ آورید حتی اگر در نزد کافر باشد.
همچنین به فرموده ی علی (ع): کلام را بنگرید نه گوینده را.
اگر کسی عالم بی عمل است، بازخورد عملش را خواهد دید یا در دنیا یا در آخرت یا در هر دو.
اگر احساس می کنیم سمیناری یا سخنرانی از کسی در این زمینه ها می تواند برای ما راهگشا باشد و در زندگی ما موثر و کارگر اوفتد، پس در استفاده و بهره از آن نباید تردیدی بکنیم، چون در این بین فقط ماییم که متحمل زیان و خسران خواهیم شد و راه را برای موفقیت و سعادت بیشتر در دنیا و آخرت خود، بسته ایم.
بعضی از اساتید هستند که سمینارهای خود را به بهای گزاف می فروشند و شاید هدف آنها اصلا ارتقای فرهنگی مردم نیست و فقط به دنبال پول هستند. دوستان نیز اصرار دارند که سمینارهای آنها را رایگان در اختیار همگان قرار دهیم تا گوشمالی باشد به این اساتید.
به این نکته نیز باید توجه کرد: این اساتید برای بدست آوردن علمی که دارند:
سمینارهای خارجی و داخلی شرکت کرده اند
کورس ها و دوره های خارجی و داخلی شرکت کرده اند
کتاب خریده اند
وقت گذاشته اند و عمر خود را صرف یاد گرفتن تکنیک کرده اند و...
همانطور که یک پزشک علم خود را رایگان در اختیار دیگران قرار نمی دهد و حق ویزیت می گیرد، همانطور یک کارگر رایگان کار نمی کند و... این اساتید هم حق دارند و می توانند به ازای آموزش علم خود پول بگیرند.


آقای فرهنگ از دوستان نزدیک من نیست که از اخلاقیات ایشان به صورت دقیق اطلاع داشته باشم و به همین دلیل در مورد اوصاف شخصی ایشان نمیتوانم نظری بدهم.
اما با یقیین عرض میکنم از بین چندهزار جلسه سخنرانی که گوش داده ام ایشان هرچند عیب و نقص دارند اما از توانمندترین افراد این کشور در انتقال مفاهیم هستند.
سمینار تربیت فرزند ایشان را بشدت به همگان توصیه میکنم.
امین در تاریخ 1392/09/24 07:07 گفته:
هر کس این نوشته رو میخونه((( شاهین فرهنگ توی جلسه 4 موفقیت در قم --سال 89--در جواب سوالی که ازش پرسیده شد شما چرا کتاب چاپ نمیکنید حرفهائی زده بود و در آخر گفته بود--عین فیلم موجود است--هیچ ترسی هم ندارم که بگم وقتی گر گ هائی مثل معظمی حلت و آزمندیان و....در این کشور هستند...

توی اون جلسه ایشان معظمی و آزمندیان رو گرگ خطاب میکنه اما توی همین ماه دو جلسه مشترک یکی 7 آذر و دیگری 27 آذر با همین گرگ ها داره--موسسه آوای زندگی شهرک غرب--......جناب فرهنگ گرگ شده اید؟ یا با گرگ ها دم خور شده ای؟ یا سهمت رو نداده بودند که شاکی بودی و الان بین گرگ ها مصالحه شده؟؟؟~X(
جناب طهماسبی چشماتو باز کن برادر من..ایشان مدعی هستند توی سمینار اهواز در مورد شعور آب که فیلم سخنرانی ایشان چند سال پیش روی سایت دانشگاه منچستر بوده اما کو؟؟؟چرا هر چی سرچ میکنیم این استاد فرزانه را روی وب هیچ نتیجه ای بغیر از سایتای فارسی نمیگیریم؟؟؟
. مدیر . : بله من هم اطلاع دارم که دکتر فرهنگ بعضی از اساتید را زیر سوال برده اند و این کار ایشان اصلا خوب نیست و در شان ایشان هم نیست.
هیچ کس کامل نیست.
اگرچه دکتر فرهنگ، سخنران خوبی است اما او نیز مانند مابقی اساتید هرگز کامل نیست.
بسیاری از دوستان گلایه میککند که چرا شعور آب را روی وبلاگ نمیگذاری؟
شعور آب به صورت علمی نه قابل اثبات است نه قابل رد کردن.
البته ایشان از معدود افرادی است که اجازه انتشار رایگان سخنرانی هایشان را داده اند و این جای تقدیر دارد
Elham در تاریخ 1392/08/22 20:05 گفته:
اولا ممنون از جمع آوری این سخنرانی ها و مصالب مفیدتون.
دوما ،می بخشین ، کامل بودن یا نبودن اقای فرهنگ چه اهمیتی داره که همه ازش حرف میزنن ؟! اصلا مگه کسی خودش انقدر کامل هست که بتونه بگه یه نفر کامل هست یا نیست؟ چیزی که مهمه اینه که صحبتاشون کاملا درست و کاملا قابل اثباته و همینطور کاملا مفید...و این واقعا ارتباطی با شخصیت خود اون شخص نداره.لطفا بدون اطلاع راجع به کسی قضاوت نکنین .ممنون
نفس در تاریخ 1392/07/18 17:57 گفته:
ممنونم از کار خوبی که کردید و این مجموعه رو برای دسترسی آسون همه تهیه کردید. و چقدر خوب که اجازه افراد رو هم گرفتید و میشه با خیال راحت و بدون عذاب وجدان دانلود کرد.
همیشه موفق و مفید باشید.
در تاریخ 1392/05/23 19:04 گفته:
باسلام. ضمن تشکر از شما و هرفردی که بفکر رفع مشکلات دیگرانه
من کارمند هستم ،قصد داشتم سی دی با موضوع خانواده از دکتر فرهنگ رو با هزینه ی خودم تکثیر کنم و پخش کنم تو محل کار و ...، بصورت رایگان. اما بسیار دغدغه ی مشکل شرعی تکثیر رو دارم. آیا صاحبان اثر چنین اجازه ای میدن؟ خیالم راحت باشه؟
. مدیر . : عین کلام دکتر شاهین فرهنگ در این زمینه:
همیشه گفتم اشکالی نداره سی دی هام کپی بشه.
p در تاریخ 1392/03/23 14:16 گفته:
http://www.gomaneh.com/?p=1416

سلام-نظرتون چیه؟
. مدیر . : هیچ کس کامل نیست.
اگرچه دکتر فرهنگ، انسان بسیار باسوادی است اما هرگز کامل نیست.
بسیاری از دوستان گلایه میککند که چرا شعور آب را روی وبلاگ نمیگذاری؟
جواب این است که شعور آب به صورت علمی نه قابل اثبات است نه قابل رد کردن.
تسنیم در تاریخ 1392/03/23 13:11 گفته:
سلام ببخشید
این حرفتون که هیچ کس با یک بار تذکر اصلاح نمی شود تقابلی با امر به معروف و نهی از منکر ندارد؟
اگر اینطور باشد باید کلا قید امر به معروف و نهی از منکر را بزنیم
. مدیر . : هیچ کس با یکبار تذکر اصلاح نمی شود اما چندین بار تذکر و یادآوری همه ی ما قابل اصلاح هستیم
نیلوفر در تاریخ 1392/02/18 14:53 گفته:
سلام ...من طرفدار همیشگی سایتتون هستم 80 درصد سخنرانی هاتونم گوش دادم و به من و خیلی از دوستام کمک کرده ازتون ممنونم .چند وقتیه سخنرانی جدید نگذاشتید همیشه میام چک می کنم ولی خبری نیست.چرا؟
. مدیر . : به سایت زیر مراجعه فرمایید؛ کتابهای صوتی (گویا) فراوانی را به صورت رایگان برای دانلود گذاشته اند:
http://audiolib.ir/post-373.aspx
ضمنا سخنرانی آقای معظمی را هم توصیه میکنم گوش کنید. ایشان اجازه برای توزیع رایگان سخنرانی هایشان را نمیدهند.
ضمنا به کمیت و تعداد سخنرانیها نباید نگاه کرد بلکه به کیفیت و غنای آنها باید توجه کرد. بجای گوش دادن سخنرانی های جدید بهتر است همین سخنرانی ها را چند بار گوش داد تا تسلط بیشتری هم روی آنها ایجاد شود.
گوش دادن همه ی این سخنرانی ها چند سال طول میکشد...
حمیدرضا در تاریخ 1391/12/19 10:10 گفته:
دوست عزیز یکی از بهترین سرورهایی که من تست کردم ولینک مستقیم می ده با قابلیت رزومه سایت uppit.com هستش.
آپلودسنتر عکس و فایل در تاریخ 1391/12/13 19:45 گفته:
سلام
بسیار وبلاگ خوبی دارید خوشحال میشویم عکس و فایل های شما را میزبانی کنیم
آپلودسنتر عکس و فایل پی سی روم
آپلود اکثر فایل های کامپیوتری
بدون محدودیت
ثبت شده در ستاد ساماندهی
با ماندگاری همیشگی
بدون نیاز به ثبت نام
http://up.p30room.ir
با تشکر
mehdi در تاریخ 1391/12/11 10:50 گفته:
salam

ye site hast ke kheili sorate balae dare va majaniam hast va linke damemi mide:
http://archive.org
masalan man in page ro dorost kardam va kheilia rahat dl kardan:
http://archive.org/details/QuranBaTarjomeGooya
albate site mediafire ham hast ke khuube vali linke mostaghim be mani vagheyi nemide.
good luck
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.